Náš profil

Predstavujeme starostlivosť o pokožku

Spoločnosť Beiersdorf Slovakia, s.r.o. sídli v Bratislave a bola založená v roku 1994. Naše značky NIVEA, NIVEA MEN, Labello, Eucerin a Hansaplast nám umožňujú presne sa zameriavať na potreby našich zákazníkov.

Beiersdorf Slovakia, s.r.o. je jednou z vyše 150 medzinárodných pobočiek kozmetickej spoločnosti Beiersdorf AG so sídlom v nemeckom Hamburgu. Viac než 130 rokov sa venujeme spĺňaniu individuálnych potrieb našich zákazníkov a považujú nás za zakladateľa modernej starostlivosti o pokožku. Náš medzinárodný úspech vychádza z našich odborných znalostí z výskumu a vývoja, našich inovatívnych výrobkov a našich silných značiek. NIVEA, jedna zo značiek spoločnosti Beiersdorf, je svetovou jednotkou medzi značkami kozmetickej starostlivosti*. Ďalšie mená, ktoré patria do jej úspešného medzinárodného značkového portfólia, sú Eucerin, La Prairie, Labello, 8 x 4 a Hansaplast. Dcérska spoločnosť tesa SA je jedným z popredných výrobcov samolepiacich výrobkov a systémových riešení pre priemysel, remeselnú výrobu a spotrebiteľov na svete. 

* Zdroj: Euromonitor International Limited; NIVEA na celosvetovom trhu v kategórii telovej a pleťovej kozmetiky a krémov na ruky; maloobchodné predaje v hodnote za rok 2020.

O spoločnosti Beiersdorf
 • Základné informácie o spoločnosti

  Beiersdorf považujú za zakladateľa modernej starostlivosti o pokožku
  Každý zamestnanec prispieva k úspechu a neustálemu rozvoju spoločnosti
  Pri vývoji našich výrobkov sa zameriavame na regionálne špecifiká a potreby zákazníkov
  Značka NIVEA sa teší úspechu na trhu už viac než 100 rokov
  Inovatívne výrobky a silné značky sú kľúčom nášho úspechu