Naše značky

Silné a úspešné - po celom svete 

Blízko k zákazníkom Výrobky ušité na mieru potrebám starostlivosti o pokožku

Výrobky spoločnosti Beiersdorf sú úspešné všade na svete, pretože nám spotrebitelia veria. Aby sme túto dôveru ďalej posilnili, investujeme veľké čiastky do dermatologického výskumu a inovatívnych technológií, analýz celosvetových i regionálnych trendov a jednotnej identity globálnej značky.

Značky spoločnosti Beiersdorf spájajú medzinárodné trendy s potrebami miestnych spotrebiteľov, pretože žiadne dva trhy nie sú úplne rovnaké a požiadavky spotrebiteľov na starostlivosť o pokožku sa na každom kontinente výrazne líšia. Robíme rozsiahle spotrebiteľské prieskumy a prevádzkujeme regionálne centrá pre výskum pokožky, aby sme zostali našim spotrebiteľom čo najbližšie. 

Jedným z faktorov, ktoré posilňujú náš globálny úspech, sú naše inovatívne schopnosti. Výskum a vývoj produktov vždy hrali v rámci spoločnosti Beiersdorf kľúčovú rolu. Mnohé z výsledkov našich výskumných a vývojových projektov, ako bol napríklad vývoj NIVEA Creme, revolučného prípravku starostlivosti o pokožku z roku 1911, nám pomohli stať sa tým, kto udáva globálne meradlá. 

NIVEA

NIVEA

Naša najvýznamnejšia značka sa teší viac než 100-ročnému úspechu a dnes je jednou z najväčších kozmetických značiek na svete. 

Zistiť viac

NIVEA MEN

NIVEA MEN

Moderné a účinné výrobky značky NIVEA MEN sú jednotkou na medzinárodnom trhu výrobkov s pánskou kozmetikou.  

Zistiť viac

Eucerin

Eucerin

Lekárnici, dermatológovia a spotrebitelia na celom svete veria medicínskej odbornosti dermokozmetickej značky Eucerin. 

Zistiť viac

Labello

Labello

Labello je synonymom starostlivosti o pery a zároveň jednotkou na trhu v mnohých európskych krajinách. 

Zistiť viac

Hansaplast

Hansaplast

Hansaplast, dnes celosvetovo úspešná značka, spôsobila pred viac než 90 rokmi revolúciu na trhu s náplasťami a výrobkami starostlivosti o rany. 

Zistiť viac